PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقاد

کلانتر
2013-07-28, 16:33
سلام و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات
جناب بهمن پور امروز از سایت بازدیدی داشتم و متوجه مطالب تکراری زیاد ، موضوعات بی ربط ، بدون منبع و کوتاه چندسطری شدم که توسط کاربران فعال شما به تالار ارسال شده است. اشتباه فاحشی هم از سوی کاربر پرسابقه شما ،صدای رسا، درمورد مطب ارسالی در بخش موسیقی تحت عنوان لیدی گاگاست که باتوجه به نام تالار سنخیتی ندارد که البته تصور میکنم اعتراضی به بی نظمی های اخیری باشد که لجام گسیخته در حال انجام است و هیچگونه نظارتی بر آنها وجود ندارد که اگر اینگونه ادادمه یابد باعث فاصله گرفتن بیشتر تالار از هدف اصلی خود میگردد.کیفیت مطالب ارزش دارد نه کمیت به نظر میرسد برخی به دنبال بالا بردن رتبه خود در تالار هستند و بدون توجه به تقسیم بندی های تالار مطالب بی ربط و گزاف زیادی ارسال میکنند.
لطفا رسیدگی فرمایید.

باتشکر

بهمن پور
2013-07-29, 11:06
سلام و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات
جناب بهمن پور امروز از سایت بازدیدی داشتم و متوجه مطالب تکراری زیاد ، موضوعات بی ربط ، بدون منبع و کوتاه چندسطری شدم که توسط کاربران فعال شما به تالار ارسال شده است. اشتباه فاحشی هم از سوی کاربر پرسابقه شما ،صدای رسا، درمورد مطب ارسالی در بخش موسیقی تحت عنوان لیدی گاگاست که باتوجه به نام تالار سنخیتی ندارد که البته تصور میکنم اعتراضی به بی نظمی های اخیری باشد که لجام گسیخته در حال انجام است و هیچگونه نظارتی بر آنها وجود ندارد که اگر اینگونه ادادمه یابد باعث فاصله گرفتن بیشتر تالار از هدف اصلی خود میگردد.کیفیت مطالب ارزش دارد نه کمیت به نظر میرسد برخی به دنبال بالا بردن رتبه خود در تالار هستند و بدون توجه به تقسیم بندی های تالار مطالب بی ربط و گزاف زیادی ارسال میکنند.
لطفا رسیدگی فرمایید.

باتشکر
سلام روز خوش
با عنايت به حضور اعضاء جديد و سعي در مشاركت در مباحث و موضوعات بجاست تا دوستان سهم بيشتري در مديريت محتوا داشته باشند . مديريت تالار در نظر دارد تا با ايجاد فضا يدو سويه اجازه نشر و توضيح مطالب وجود داشته باشد وليكن در صورت وجود نقص در مطالب يا بي ارتباط بودن مطالب و تذكر هاي لازم براي پست مطالب . اين مطالب ويرايش و يا حذف مي گردند .
با سپاس فراوان از توجه و دقت شما