PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وقتی تنها هستی..

بهمن پور
2014-02-17, 22:11
سلام شب خوش
شبی دیگر از روزهای خوب خداوندی در حال سپری شدن است
خدا را شکر که امروز را هم درک کردیم و تا تابش افتابی دیگر در زندگی گرد هم هستیم
امشب درباره اشپزی در تنهایی صحبت کنیم . شاید برای شما هم پیش امده که در خانه تنها باشید . یعنی هیچ یک از بانوان از مادر و خواهر و یا همسر نباشندو حتی برادر و پدر هم نیستند و یا در دانشگاه تنها باشی و بخوای برای ناهار یا شام فکری بکنی... بله دیگه حالا بگید در این جور مواقع چه کردید . ایده ی شما چی بوده
امشب از اشپزی تا تنبلی و .. هر چی که فکر می کنید خوبه دیگران بداننند بفرمائید

احمدی
2014-02-17, 22:45
سلام
من تازه وارد شدم شب نشینی چیه انوقت ؟

بهمن پور
2014-02-17, 23:01
سلام

سلام شب شما بخیر خوش امدید
خوب از اسمش پیداست چون این دور هم جمع شدن مجازی شب ها انجام میشه شب نشینی نام گرفته ولی خوب اصل ماجرا وقت خالی همه دوستان هست
که در این ساعت بعد از استراحت از کارهای روزانه و قبل از خواب شبانه کمی بحث و گفتگو داشته باشیم
شما هم همراه باشید

بهمن پور
2014-02-17, 23:01
سلام

سلام شب شما بخیر خوش امدید
خوب از اسمش پیداست چون این دور هم جمع شدن مجازی شب ها انجام میشه شب نشینی نام گرفته ولی خوب اصل ماجرا وقت خالی همه دوستان هست
که در این ساعت بعد از استراحت از کارهای روزانه و قبل از خواب شبانه کمی بحث و گفتگو داشته باشیم
شما هم همراه باشید

زهرا انصاری
2014-02-17, 23:11
هه من کلا با برنج و غذاهای زود پخت رابطه خوبی دارم و هرچی دلم بخواد اگر وسایل باشه درست میکنم تا جایی ک بلد باشم... البته ب شرایط هم بستگی داره ک تحمل و طاقت شکم تا چه حد یاری کنه..خخخخ:d مامانی جونم عاچقتم...

بهمن پور
2014-02-17, 23:31
هه من کلا با برنج و غذاهای زود پخت رابطه خوبی دارم و هرچی دلم بخواد اگر وسایل باشه درست میکنم تا جایی ک بلد باشم... البته ب شرایط هم بستگی داره ک تحمل و طاقت شکم تا چه حد یاری کنه..خخخخ:d مامانی جونم عاچقتم...

به به به این سلیقه خوبه که حداقل دنبال پخت غذای هستی

کلانتر
2014-02-18, 21:29
منم خودم غذا درست میکنم آشپزی رو دوست دارم

صدای رسا
2014-02-18, 21:31
من از بیرون غذا سفارش میدم
آشپزی رو دوست ندارم

کلانتر
2014-02-18, 21:33
به به صدای رسا
فعال ترین عضو تالار
ظاهرا شما توی منزل چندان فعال نیستید
بله؟؟؟؟؟؟؟؟

صدای رسا
2014-02-18, 21:35
سلام کلانتر گرامی
خیر مقدم
بله من از کارای خونه خصوصا آشپزی اصلا خوشم نمیاد

کلانتر
2014-02-18, 21:38
خسته نباشید
لطف فرمودید:p

صدای رسا
2014-02-18, 21:40
مرسی شما لطف دارید:p:o

کلانتر
2014-02-18, 21:42
آقای بهمن پور تبریک میگم
مطالب خوبی پست شده بود توسط دوستان
بخش شب نشینی هم ایده ی خوبی بود

اسلامی
2014-02-18, 21:46
منم خودم غذا درست میکنم آشپزی رو دوست دارم

سلام
شب بخیر
خوب مگه چه اشکالی دارم خوب منم همینطور هستم دیگه

بهمن پور
2014-02-18, 21:50
ولی به نظر من درست کردن یک املت یا نیمرو هم خودش هنری می خواد . اینطور نیست؟

صدای رسا
2014-02-18, 21:51
بله البته
آشپزی هم هنر بزرگیه

بهمن پور
2014-02-18, 21:53
آقای بهمن پور تبریک میگم
مطالب خوبی پست شده بود توسط دوستان
بخش شب نشینی هم ایده ی خوبی بود

سلام شب خوش
از حسن توجه و نگاه شما سپاسگزارم
همچنان همراه باشید
در همین جا بجاست از فعالیت های چشمگیر اعضا ،خصوصا سرکار خانم صدای رسا سپاسگزارم کنم

صدای رسا
2014-02-18, 21:55
البته خدا کنه آقایون هنرمند باشند در این زمینه

بهمن پور
2014-02-18, 21:56
بله البته
آشپزی هم هنر بزرگیه

عجب به نظرم سرکار خانم ها و اقایان محترم از هنرهای اشپزی خودشون هم صحبت کنند بد نباشه

بهمن پور
بله البته
آشپزی هم هنر بزرگیه

عجب به نظرم سرکار خانم ها و اقایان محترم از هنرهای اشپزی خودشون هم صحبت کنند بد نباشه

صدای رسا
جناب بهمن پور تشکر از شما
امیدوارم فعالیتهای من و همگی دوستان در راه دستیابی به زندگی بهتر مثمر ثمر باشه

بهمن پور
2014-02-18, 22:36
جناب بهمن پور تشکر از شما
امیدوارم فعالیتهای من و همگی دوستان در راه دستیابی به زندگی بهتر مثمر ثمر باشه

قطعا پشتکار و تلاش های شما ثمرات خوبی داشته و خواهد داشت
و همچنان همراه باشید

اسلامی
2014-02-18, 22:40
البته خدا کنه آقایون هنرمند باشند در این زمینه

بله واقعا پیدا شدن اقای که هنر اشپزی داشته باشه هم خودش عالمی داره. من که مردها زیادی ندیدم. بهتر بگم اصلا ندیدم...

jimak20
2014-06-26, 00:57
بله واقعا پیدا شدن اقای که هنر اشپزی داشته باشه هم خودش عالمی داره. من که مردها زیادی ندیدم. بهتر بگم اصلا ندیدم...

در پاسخ به سروران گرامی باید متذکر بشم که الان زمونه عوض شده و آشپزی و کارای خونه افتاده دست آقایون:d
بیشتر کارشناس های آشپزی تی وی آقا تشریف دارند و نمونه بارز آن هم که آقای گلریز هستند ک از هر انگشت شون هنرای زیادی تراوش میشه

اما اخیرا با تاسی و الگو برداری از فرهنگ غرب و ضیق وقت گرایش به غذاهای آماده و فست فودی سیر صعودی پیدا کرده و کمتر کسی دل و دماغ آشپزی با حوصله رو داره!!

قابل توجه اونایی که مردای دارای هنر آشپزی رو زیارت نکردن !!!
لطف کنید در اسرع وقت به چشم پزشکی مراجعه نمایید.

jimak20
2014-06-26, 14:22
خیلی هامون یا از سر اجبار یا از سر کنجکاوی یا علاقه به این هنر ناخنکی زدیم البته شاید استثنا هم در این زمینه موجود باشه که باید بره از خدا بترسه:p
ما نیز از این امر مستثنی نبوده و من باب عوامل فوق دستی به قابلمه داریم :D البته بصورت آماتور!
اما تاکنون از ماحصل کار و نتیجه پایانی رضایتی نداشتیم گرچه آنهایی ک تست کردند رضایت نسبی داشتن اما می گذاریم به حساب اینکه نخواستن دلمان بشکند:)
فراگیری این هنر نیز نیازمند علاقه ، زمان و تجربه و تمرین و پشتکار فراوونه تا از ما یه هنرمند بسازه