PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هر کسی را بهر کاری ساختند!

بهمن پور
2014-03-01, 22:21
سلام شب همه دوستان و گرامیان بخیر
امشب را همراه با شما خوبان و ارجمندانم سپری می کنیم
خدا را شکر م یکنی تا روزی دیگر از روزهای زندگی ما سپری شد و در این ساعات پایانی امروز مجالی داریم تا با ندیشه و مطلبی جدید با هم باشیم
گاه شده که به نقش و اثر خود در زندگی فکر کنیم . به اینکه ما چه نقشی در جامعه داریم و یا از ما چه کاری بر میاد
این همان نکته امشب هست ما را بهر چه کاری ساختند ؟ هر کسی را بهر کاری ساختند؟
اکنون نوبت شماست تا از خود و مشکلات ناشی از این موضوع صحبت کنیم
من پیش دستی می کنم می گویم خودم در نتیجه بیست سال کار و تجربه در اموزش و پرورش و امور فرهنگی این کشور کمتر کسی یافت می شود تا انجای باشد که برای ان تعلق دارد
حالا شما نظر بدید؟

صدای رسا
2014-03-01, 22:53
سلام شب همه دوستان و گرامیان بخیر
امشب را همراه با شما خوبان و ارجمندانم سپری می کنیم
خدا را شکر م یکنی تا روزی دیگر از روزهای زندگی ما سپری شد و در این ساعات پایانی امروز مجالی داریم تا با ندیشه و مطلبی جدید با هم باشیم
گاه شده که به نقش و اثر خود در زندگی فکر کنیم . به اینکه ما چه نقشی در جامعه داریم و یا از ما چه کاری بر میاد
این همان نکته امشب هست ما را بهر چه کاری ساختند ؟ هر کسی را بهر کاری ساختند؟
اکنون نوبت شماست تا از خود و مشکلات ناشی از این موضوع صحبت کنیم
من پیش دستی می کنم می گویم خودم در نتیجه بیست سال کار و تجربه در اموزش و پرورش و امور فرهنگی این کشور کمتر کسی یافت می شود تا انجای باشد که برای ان تعلق دارد
حالا شما نظر بدید؟

سلام
من از کارم یعنی تدریس در دانشگاه راضی هستم و خدا را شکر مشکلی با کارم ندارم

بهمن پور
2014-03-01, 23:10
سلام
من از کارم یعنی تدریس در دانشگاه راضی هستم و خدا را شکر مشکلی با کارم ندارم

سلام شب خوش
البته اینکه از کار خود راضی هستید بسیار خوب و بجاست

بهمن پور
2014-03-01, 23:14
اما اجازه بدید تا تعریفی از کار داشته باشیم
کار یا فعالیت شغلی جدای از اینکه در چه نگاهی به ان توجه کنیم سلسله فعالیت های هست که علاوه بر نقش و تاثیر فردی دارای تاثیر اجتماعی نیز هست
به عبارتی مشاغل دارای تعاریف و ماهیت خاص خود هستند و برای همین میان تعریف مشاغل و نوع کاری که انجام می دهیم همواره فاصله وجود داره
به عنوان مثال اگر رانندگی از مشاغل احتماعی محسوب می شود ولی با توجه به راندمان کاری و میزان رغبت و انجام صحیح ان می توان ان را در بیشتر موارد کار ندانست
یعنی فرد راننده ای که بصورت مستمر و به جهت کسب درامد ثابت و برای یک مجموعه کار نمی کند شاغل در ان کار محسوب نمی شود
امروزه در بسیاری از نقاط کشور ما از این قسم کارها زیاد می باشد . و البته باید گفت کار و شغل نیست بلکه دلالی، واسطه گری، کسب درامد موقت و..

صدای رسا
2014-03-01, 23:22
خب همه ی افراد که نمیتونن دکتر و مهندس و... باشند
جامعه برای اینکه به اهدافش برسه به همه مشاغل نیازمنده

بهمن پور
2014-03-01, 23:27
خب همه ی افراد که نمیتونن دکتر و مهندس و... باشند
جامعه برای اینکه به اهدافش برسه به همه مشاغل نیازمنده

ظاهرا به نکته اشاره شده با دقت توجه نکردید ؟ لطفا دوباره بخوانید