PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه کتاب مفاتیح الحیاة

بهمن پور
2014-04-25, 22:07
سلام بر همراهان همیشگی و میهمانان تالار گفتمان بدوح
بزودی مسابقه بزرگ سبک زندگی اسلامی از کتاب شریف مفاتیح الحیاة برگزار می گردد
علاقمند جهت شرکت در این مسابقه پیگیر اطلاعیه ها و زمان شروع مسابقه باشند این مسابقه با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان البرز، اداره کل کتابخانه های استان البرز و توسط موسسه فرهنگی هنری صدای آشنا و در دو دوره ای یک ماهه برگزار می گردد . در هر دوره به ده نفر هدایای نقدی تقدیم می گردد.
همراه باشید و همدل

صدای رسا
2014-04-25, 22:32
سلام بر همراهان همیشگی و میهمانان تالار گفتمان بدوح
بزودی مسابقه بزرگ سبک زندگی اسلامی از کتاب شریف مفاتیح الحیاة برگزار می گردد
علاقمند جهت شرکت در این مسابقه پیگیر اطلاعیه ها و زمان شروع مسابقه باشند این مسابقه با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان البرز، اداره کل کتابخانه های استان البرز و توسط موسسه فرهنگی هنری صدای آشنا و در دو دوره ای یک ماهه برگزار می گردد . در هر دوره به ده نفر هدایای نقدی تقدیم می گردد.
همراه باشید و همدل

اعضای تالار هم میتونن شرکت کنن؟؟؟؟

بهمن پور
2014-04-25, 23:37
بله همه می توانند شرکت کنند هم اعضاء تالار هم تمامی علاقمندان در سراسر کشور

akan
2014-06-24, 09:35
سلام ممنونم از برگزاری مسابقه

akan
2014-06-24, 09:36
من امروز از طریق روزنامه با مسابقه و سایت آشنا شدم
موفق باشید

بهمن پور
2014-06-24, 09:39
من امروز از طریق روزنامه با مسابقه و سایت آشنا شدم
موفق باشید

سلام روز شما بخير
به تالار گفتمان بدوح : سبك زندگي ايراني اسلامي خوش آمديد
اگر امكان داره روزنامه و نحوه اطلاع رساني را هم معرفي كنيد؟

akan
2014-06-24, 10:01
روزنامه همشهری در صفحه دون بخش البرز . مسابقه ای با عنوان زندگی من رو معرفی کرده و میزان تقریبی جوایز رو ذکر کرده . آدرس سایت و سامانه پیامکی رو هم نوشتن و گفتن دو مرحله ای میباشد .

akan
2014-06-24, 10:21
سلام روز شما بخير
به تالار گفتمان بدوح : سبك زندگي ايراني اسلامي خوش آمديد
اگر امكان داره روزنامه و نحوه اطلاع رساني را هم معرفي كنيد؟

متن کامل
کرج _ خبرنگار همشهری : مسابقه کتابخوانی زندگی من با مرجع کتاب مفاتیح الحیاه تالیف جواد آملی در استان البرز برای جوانان برگزار میشود . برای مسابقه کتابخوانی زندگی من که با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و با هدف آشنایی با سبک زندگی دینی برگزار میشود ،جوایزی به ارزش 15 میلیون ریال در نظر گرفته شده است . علاقا مندان جهت شرکت در این مسابقه میتوانند با ورود به صفحه سوالات به آدرس اینترنتی www.bodoh.ir
عدد صحیح هر سوال را به صورت یک عدد چند رقمی به سامانه ی پیامکی 3000573443 ارسا کنند . دور نخست این مسابقه تا 22 تیر ماه همزمان با ولادت حضرت امام حسن مجتبی ع ادامه خواهد داشت و دور دوم نیز از نیمه دوم ماه مبارک رمضان تا پایان این ماه برگزار خواهد شد .

jimak20
2014-06-24, 22:17
امیدوارم مسابقه بهونه ای باشه واسه آشنایی بیشتر و ترویج سبک و سیره نبوی در زندگی مون!

بهمن پور
2014-06-24, 22:21
امیدوارم مسابقه بهونه ای باشه واسه آشنایی بیشتر و ترویج سبک و سیره نبوی در زندگی مون!

سلام شب خوش درود بر شما
آنانی که فکری می سازند حقیقتا انسانی را نجات میدهند و روحی را به تعالی می رسانند
ساده بگم جامعه ای را به سعادت نزدیک می کنند