PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جشن ازدواج سربازي+تصاوير

فلاحتداری
2014-06-22, 16:56
450451452453454
منبع: روزنگار نو

zina
2014-06-22, 17:16
جالب بود ازدواج دانشجویی دیده بودیم سربازی نوبر بود;)

jimak20
2014-06-22, 18:49
تنها دغدغه دووماد رفتن به آرایشگاهه که بگه دوومادی موهامو بزن ! موندم این سربازا ک موهاشون به سرباز نمی خوره تو آرایشگاه چی گفتند:p
درسته توصیه دین هم به ساده برگزار کردن این مراسماته امـــــــــــــــــــــــ ا به نظر من شل کردن سرکیسه به شرط اسیب نرسیدن به اقتصاد خونواده ها واسه تحقق یه شب و روز رویایی خیلی هم بد نیس چون قراره یه بار برگزار شه دیگه پس چه بهتر سنگ تموم گذاشته بشه و خاطره انگیز باشه مگـــــــــــــــــــــــ ـــــــه اینکه بخواد چند سری این مراسمات اتفاق بیفته:D

بهمن پور
2014-06-22, 21:59
تنها دغدغه دووماد رفتن به آرایشگاهه که بگه دوومادی موهامو بزن ! موندم این سربازا ک موهاشون به سرباز نمی خوره تو آرایشگاه چی گفتند:p
درسته توصیه دین هم به ساده برگزار کردن این مراسماته امـــــــــــــــــــــــ ا به نظر من شل کردن سرکیسه به شرط اسیب نرسیدن به اقتصاد خونواده ها واسه تحقق یه شب و روز رویایی خیلی هم بد نیس چون قراره یه بار برگزار شه دیگه پس چه بهتر سنگ تموم گذاشته بشه و خاطره انگیز باشه مگـــــــــــــــــــــــ ـــــــه اینکه بخواد چند سری این مراسمات اتفاق بیفته:D

نظر جالبی بود
در باره ازدواج و مراسم ان چند نکته است
یک تشکیل خانواده و اسباب یک زندگی است
دوم مراسم های عقد و ازدواج و ..
من فکر می کنم خود مردم این کار رو دارن انجام میدن یعنی هر کسی بر اساس و اداب و رسوم و سطح فرهنگی و قومی خودش برنامه ای رو برگزار می کنه
البته باید جلوی بعضی اسراف ها و ناهنجاریها گرفته بشه اون هم توسط خود مردم
ناناهنجاریهای مثل بر هم زدن نظم عمومی در خیابان با بوق و راه بندان و و البته نکات دیگر
ولی بطور کلی در مورد اداب و مراسم ازدواج و عروسی در کشور تا جایی که من می دانم کار خاصی انجام نشده حداقل سکوت فرهنگی در این زمینه وجود داره

صدای رسا
2014-06-23, 15:39
جناب فلاحتداری تشکر از شما بابت حسن انتخابتون

Hesam
2014-06-26, 23:47
اره اخبارم دیده بودم.جالب بود.