PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آمارهای جالب از رویارویی‌های ایران و بوسنی

صدای رسا
2014-06-25, 14:50
آمارهای جالب از رویارویی‌های ایران و بوسنی

http://sport.jamejamonline.ir/Media/Image/1393/04/04/635392924677061827.jpg

این دو تیم پیش از این پنج بار با هم روبه‌رو شده اند و رویارویی در فونته نووا ششمین پیکار آنها با هم خواهد بود. در زیر به برخی از آمارهای جالب این دو تیم اشاره می‌شود.
*بوسنی در پنج دیدار گذشته هیچ‌گاه موفق به پیروزی بر ایران نشده است. یک پیروزی و چهار تساوی حاصل کار ایرانی‌ها بوده است.

*ایران در پنج دیدار گذشته 16 گل وارد دروازه بوسنی کرده است که میانگین گلزنی این تیم را به 3.2 در هر دیدار می‌رساند.

*آخرین دیدار این دو تیم در سال 2009 برگزار شده که ایران با نتیجه سه بر دو به پیروزی رسیده است.

*11 گل از 12 گل خورده ایران در تاریخ جام‌های جهانی در نیمه دوم بوده است.

*بوسنی در 6 دیدار پیشین خود فقط یک بار دروازه‌اش بسته مانده است.

از بین بازیکنان حاضر اردوی تیم‌ملی‌، 2 نفر سابقه گلزنی به تیم‌ملی‌ بوسنی را دارند؛ آندرانیک تیموریان و مسعود شجاعی با دو گلی که سال 88 یعنی 5 سال قبل به بوسنی زدند جزو سابقه دارهای مورد اشاره هستند ضمنا از بین نفراتی که در آخرین بازی با بوسنی به میدان آمدند امروز جلال حسینی، خسرو حیدری، جواد نکونام، مسعود شجاعی و آندرانیک تیموریان در ترکیب تیم‌ملی‌ کشورمان حضور دارند.

منبع: رسانه ی وینسون لایت

jimak20
2014-06-25, 23:49
چه فایده که یه وداع تلخ با جام داشتیم :(
همه انتظار داشتیم مثه بازی درخشان جلوی آرژانتین اینجا هم تعصب و غیرت ایرونی به دادمون برسه ولی افسوس :(((((((
اصن در حد خودمون نبودیم ولی بازم خدارو شکر بدون گل زده جام رو ترک نکردیم !

صدای رسا
2014-06-26, 00:54
چه فایده که یه وداع تلخ با جام داشتیم :(
همه انتظار داشتیم مثه بازی درخشان جلوی آرژانتین اینجا هم تعصب و غیرت ایرونی به دادمون برسه ولی افسوس :(((((((
اصن در حد خودمون نبودیم ولی بازم خدارو شکر بدون گل زده جام رو ترک نکردیم !

من که بعد از گل دوم تلویزیون رو خاموش کردم

jimak20
2014-06-26, 14:46
من که بعد از گل دوم تلویزیون رو خاموش کردم

درود بر شما همراه نیمه راه

فوتبال 90 و چند دقیقه است و باید تا آن موقع امید داشت .
البته شیوه بازی ایران بوی گل نمی داد آن گل هم از دستشان در رفت:p
بوسنی ها برعکس ما بدون دغدغه و با ارامش و مسلط بازی می کردن ولی ما با استرس و عجله هم درصد مالکیت توپ و میدان را به آنها واگذار کردیم هم نتیجه نهایی بازی را
در بازی قبل 2 عامل بودن که باخت مان را گردنشان بندازیم ولی این بازی بهونه ای جز سرزنش خودمون نداشتیم:cool:

صدای رسا
2014-06-26, 16:38
درود بر شما همراه نیمه راه

فوتبال 90 و چند دقیقه است و باید تا آن موقع امید داشت .
البته شیوه بازی ایران بوی گل نمی داد آن گل هم از دستشان در رفت:p
بوسنی ها برعکس ما بدون دغدغه و با ارامش و مسلط بازی می کردن ولی ما با استرس و عجله هم درصد مالکیت توپ و میدان را به آنها واگذار کردیم هم نتیجه نهایی بازی را
در بازی قبل 2 عامل بودن که باخت مان را گردنشان بندازیم ولی این بازی بهونه ای جز سرزنش خودمون نداشتیم:cool:

نتیجه نشون داد بی راه هم قطع امید نکرده بودم