PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزارش و نتایج دور اول مسابقه زندگی من

بهمن پور
2014-07-13, 20:09
سلام روزهایتان طلایی عیدهمگی مبارک
طاعات و عبادات قبول باشه
همراهان و گرامیان ارجمند بعد از پایان زمان بندی دور اول مسابقه پیامکی زندگی من
گزارش از این مسابقه به حضور ارائه می شود
ابتدا پاسخ صحیحهشت سئوال دور اول مسابقه زندگی من عبارت است از: 24144342
شب گذشته پس از اتمام ساعت ارسال پاسخ ها گزارش دریافتی از سامانه پیامکی موسسه صدای آشنا گزارش زیر بدست امد
تعداد کل پاسخ های دریاقتی تا ساعت 12 شب : 917 پاسخ
پاسخ های صحیح دریافتی : 808 پاسخ
پاسخ دریافتی صحیح با حذف موارد ارسال تکراری : 737 شماره
بعد از اعلام زمانبندی برگزاری مراسم قرعه کشی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و ارسال پیامک به 737 نفر برگزیده در ساعت سیزده و سی دقیقه با حضور آقای پوستین دوز معاون توسعه ورزش استان البرز ، آقای شمیرانی معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان البرز ، محمد بهمن پور دبیر و مدیر عامل موسسه فرهنگی صدای آَشنا ( خودم) ضمن ارائه گزارش اولیه از برگزاری مسابقه در سطح کشور . قرعه کشی با نرم افزار انجام گرفت و نتایج براساس شماره های ده نفر برگزیده مشخص گردید تا این بخش از برنامه امکان دسترسی به تالار گفتمان بدوح جهت اطلاع رسانی بدلیل شرایط نمازحانه اداره کل ورزش و جوانان استان البرز ان لاین فراهم نبود . بعد از اتمام این بخش در معاونت فرهنگی و جوانان اداره کل استان البرز ضمن بررسی شماره ها و تماس با برگزیدگان نتایچ چنین اعلام شد :

548

برگزیدگان مسابقه همانطور که در تماس تلفنی اعلام شده است جهت دریافت هدایای خود اقدام نمایند .شماره پیامک :3000573443

اما دیگران دوستان و علاقمندان مسابقه همچنان اماده باشند برای شروع دور دوم مسابقه آن هم با شکوهی دو چندان

akan
2014-07-13, 22:17
ممنونم . دوستان مبارکتون باشه

صدای رسا
2014-07-14, 00:13
جناب بهمن پور سلام و خسته نباشید
ظاهرا دوستانی که برنده شدند
بعد از فرستادن پیامک به سامانه ی 3000573443 حهت دریافت جوایز
پیامکی دریافت میکنند
مبنی بر اینکه مهلت شرکت در مسابقه ی دور اول به پایان رسیده میتونم بپرسم آیا مشکلی وجود داره یا نه؟؟
متشکرم

بهمن پور
2014-07-14, 00:33
جناب بهمن پور سلام و خسته نباشید
ظاهرا دوستانی که برنده شدند
بعد از فرستادن پیامک به سامانه ی 3000573443 حهت دریافت جوایز
پیامکی دریافت میکنند
مبنی بر اینکه مهلت شرکت در مسابقه ی دور اول به پایان رسیده میتونم بپرسم آیا مشکلی وجود داره یا نه؟؟
متشکرم

بله دقیقا همینطوره من هم انتخاب اقوام نزدیک شما در این مسابقه را تبریک میگم
این پیام برای این قرار داده شده تا افرادی که هنوز پیام برای مسابقه دور اول ارسال می کنند متوجه باشند این ارسال بدلیل اتمام مسابقه این بخش در قرعه کشی اثری نخواهد داشت

صدای رسا
2014-07-14, 00:45
بله دقیقا همینطوره من هم انتخاب اقوام نزدیک شما در این مسابقه را تبریک میگم
این پیام برای این قرار داده شده تا افرادی که هنوز پیام برای مسابقه دور اول ارسال می کنند متوجه باشند این ارسال بدلیل اتمام مسابقه این بخش در قرعه کشی اثری نخواهد داشت

تشکر از شما
فخرالدین اسدی و زهرا اسدی(کلانتر) از اعضای تالار هستند و جزو برندگان دوره ی اول
من هم به تمام برندگان دور اول تبریک گفته و برای آنان اروزی موفقیت و سلامتی را دارم
بی صبرانه منتظر دور دوم مسابقه خواهیم بود