PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقاد1

صدای رسا
2014-09-09, 00:21
جناب بهمن پور و آقای مددی
سلام و خسته نباشید
ضمن تشکر و قدرانی از زحمات شما بزرگواران
من بعنوان یکی از شرکت کنندگان در مسابقه ی صفای حرم با نحوه ی انتخاب برندگان این مسابقه به هیچ عنوان موافق نیستم
بنظرم به جای قرعه کشی بوسیله ی نرم افزار بهتر بود نوشته های ارسالی دوستان را مطالعه کرده و اقدام به گزینش بهترین متن میکردید
اگر برندگان بوسیله ی قرعه کشی انتخاب شوند
پس کیفیت مطالب نوشته شده توسط شرکت کنندگان فاقد ارزش خواهد بود
شخصا معتقدم بهتر بود به دلنوشته ها و نوشته های بکر اهمیت بیشتری داده می شد... .

بهمن پور
2014-09-09, 15:08
سلام روز خوش
با توجه به اینکه نمی توان نسبت به صحت مطالب نوشته شده و حق نویسنده ان کسب اطلاع دقیق کرد بنابراین کپی برداری دوستان صرفا گزینش مطلب محسوب می شود .
و از انجا که انتخاب افرادی که صرفا سعی در گزینش مطلبی کرده بودند از انصاف بدور بود . بهترین شیوه برای انتخاب برگزیدگان همین قرعه کشی بود
به امید خدا با مسابقات دیگر فرصت برابر برای حضور همگام فراهم خواهد شد . باز هم تاکید می کنم تمامی این امور در جهت تشویق با اندیشه و فکر و تبادل نظر برای فردای روشن است
همچنان همراه باشید

صدای رسا
2014-09-09, 16:40
سلام روز خوش
با توجه به اینکه نمی توان نسبت به صحت مطالب نوشته شده و حق نویسنده ان کسب اطلاع دقیق کرد بنابراین کپی برداری دوستان صرفا گزینش مطلب محسوب می شود .
و از انجا که انتخاب افرادی که صرفا سعی در گزینش مطلبی کرده بودند از انصاف بدور بود . بهترین شیوه برای انتخاب برگزیدگان همین قرعه کشی بود
به امید خدا با مسابقات دیگر فرصت برابر برای حضور همگام فراهم خواهد شد . باز هم تاکید می کنم تمامی این امور در جهت تشویق با اندیشه و فکر و تبادل نظر برای فردای روشن است
همچنان همراه باشید

جناب بهمن پور به نظر من باید بهترین مطالب انتخاب می شد و قرعه کشی بین بهترین ها انجام میشد