PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نتايج مسابقه و گزارش نهايي

بهمن پور
2014-09-27, 09:21
سلام روز خوش
با عنايت به پايان يافتن مهلت اراسل نظرات علاقمندان شركت در مسابقه سبك زندگي
در يان پست ضمن ارائه اسامي برندگان قرعه كشي اين مسابقه گزراش از نحوه برگزاري مسابقه و همچنين جمع بندي از مطالب ارائه شده از شركت كنندگان اعلام مي گردد
همچنان همراه باشيد

برای بررسی مسابقه فرصت خوبی قرار داده شده و از انجا که اغلب دوستان برای درج پاسخ صرفا به پاسخ های طویل و دراز و ان هم بدون خواندن اکتفا کردند چاره جز قرعه کشی نبود و از طرفی با توجه به خط مشی اصلی تالار گفتمان بدوح به جهت مشارکت در گفتگو ها و نظرات به این اقدام ارزش و احترام گذاشته شد بنابراین همه پاسخ های ددر قرعه کشی شرکت کردند
و برای اینکه به دیدگاه و نگاه کسانی که مسابقه را با رعایت اصول پاسخ نویسی: خلاصه نویسی- جمع بندی- نگاه فردی و شخصی و کاربردی پست کرده اند . از امیان هم برندگانی اعلام شد

بهمن پور
2014-09-29, 12:11
برندگان مسابقه سبك زندگي
805

برندگان مسابقه نسبت به دريافت هديه خود مي تواند يا با امتیاز بندي جديد بر اساس قرون امتیاز را ثبت نمايند و يا براي دريافت هديه نقدي خود شماره كارت بانكي با نام خود را به من پيام بدهند
هر 100000 قرون یک امتیاز (معادل 100000 ریال) می باشد

marjanr
2014-09-29, 13:41
مبارک همه برندگان.
انشالله دفعه بعدی قسمت ما باشه.;)

بهمن پور
2014-09-29, 17:36
سلام روز خوش
لطفا پست اصلی را نقل قول نکنید
در مورد نظرات خود بهتر است دیدگاه یا پیشنهاد بکار ببرید. اینجا اگر کسی مخالف است یعنی قوانین را نمی پذیرد
لطفا در جهت تحقق برنامه های فرهنگی بدوح همراه باشید

omid.1368
2014-10-13, 09:55
سلام.
منظور از هدیه امتیازی(نقدی) چیه؟
کی واریز میشه؟

somaye69
2014-10-14, 18:02
سلام.چطوری میشه امتیاز جمع کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟

بهمن پور
2014-10-15, 11:39
سلام روزهايتان طلايي
با عنايت به برگزاري مسابقات فرهنگي بنا بر اين شد تا هر مسابقه اي از اين به بعد داراي امتياز با عنوان قرون باشد . كه در واقع همان ذخيره پولي هم محسوب مي شود
و با اعلام زمانبدني افراد مي توانند نسبت به دريافت يا مزايايي ان بهره مند شوند
جمعه اين هفته 25 مهر نكات كامل تري ارائه خواهد شد . و مسابقه ويژه ماه محرم اعلام مي گردد.
همچنان د رخانه مهر و دوستي و انديشه تالار گفتمان بدوح همراه باشيد

somaye69
2014-10-15, 20:31
سلام.پس منتظر مسابقه ویژه ماه محرم هستیم.البته با جایزه های خوب:)

maryam 60
2014-10-15, 21:05
سلام.چه عالی.از همین الان باید بگم من یکی از برندگان مسابقه هستم.شک نکنید........