PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تالار گفتمان بدوح

بهمن پور
2015-01-05, 10:33
سلام بر خوبانی مهربان و علاقمند تالار گفتمان بدوح
روزهایتان سرشار از مهربانی و دستتانت پر مهر از لطف خدا
در بلندای زندگی خود و فصل های عمر مان به چه چیزی می اندیشم و برای اهداف زندگی خود چه برنامه های داریم
گرچه این جملات را کلی و با فلسفه زندگی می نویسم
ولی خیلی دوست دارم در گفتگوی صمیمانه و بدور از تکلف هر کس در خصوص برنامه های مهم زندگی خود ان مقدار که برای دیگران سازگار است بنویسد
خود من بدنبال طرح ریزی برنامه های فرهنگی و هنری موسسه صدای آشنا (http://www.sedaye-ashna.ir/) هستم و هدف اصلی خودم به غیر از کارآفرینی در حوزه رشد فکری و فرهنگی جامعه نیز می باشد

شما چطور؟

صدای رسا
2015-01-05, 10:49
سلام
روز بخیر
توی زندگی هدفم صحیح زندگی کردن و انسان واقعی بودن،بوده و هست

بهمن پور
2015-01-05, 10:54
سلام
روز بخیر
توی زندگی هدفم صحیح زندگی کردن و انسان واقعی بودن،بوده و هست
سلام روز خوش لطفا به برنامه های شاخص که رغبت و انگیزش دهنده باشد اشاره کنید؟

صدای رسا
2015-01-05, 10:56
سلام روز خوش لطفا به برنامه های شاخص که رغبت و انگیزش دهنده باشد اشاره کنید؟

هدف زندگی هر کس فقط برای خودش ارزشمنده
به نظر من هر فردی خودش باید راه و هدفشو توی زندگیش انتخاب کنه

بهمن پور
2015-01-12, 22:36
شاید صحبت کردن از برنامه ها امری شخصی باشه ولی باور کنید گاهی یک نگاه مثبت در زندگی به دیگران چنان کمکی می کنه که هیچ کتابی و تفکری نخواهد کرد
لطفا همراه باشید
شما هم یک نفر برای رشدی بالنده باشید

صدای رسا
2015-01-13, 12:03
"آینده" مکانی نیست که به آنجا می رویم،
جاییست که آن را به وجود می آوریم.
راه هایی که به "آینده" ختم می شوند یافتنی نیستند،
بلکه ساختنی اند و ساختن آن؛
هم سازنده را و هم مقصد را دگرگون میکند.

زهرااا
2015-01-16, 13:07
سلام
روزتون بخیروپراز معجزه های خداوند..

اینروزها بیشتر فکرمو اول آینده شغلیم بخودش مشغول کرده و بعد اینکه دانشم رو افزایش بدم تا بتونم به هم نوع خودم کمک کنم
چند وقت پیش به همراه دوستم جایی رفتیم برای مشاوره متاسفانه انقدر آگاهی مردم نسبت به موضوعی که قرار بود بهشون مشاوره بدیم ضعیف بود که ..
امیدوارم اول بتونم دانش خودم رو ببرم بالا و بعد دانش هم نوع خودم را ..
شاید خیلی رویا پردازانه باشه اما همیشه دوست داشتم یه محیطی برای سالمندان درست کنم که دور هم خوش باشن :)فعلا که نمیتونم

بهمن پور
2015-01-16, 23:25
سلام
روزتون بخیروپراز معجزه های خداوند..

اینروزها بیشتر فکرمو اول آینده شغلیم بخودش مشغول کرده و بعد اینکه دانشم رو افزایش بدم تا بتونم به هم نوع خودم کمک کنم
چند وقت پیش به همراه دوستم جایی رفتیم برای مشاوره متاسفانه انقدر آگاهی مردم نسبت به موضوعی که قرار بود بهشون مشاوره بدیم ضعیف بود که ..
امیدوارم اول بتونم دانش خودم رو ببرم بالا و بعد دانش هم نوع خودم را ..
شاید خیلی رویا پردازانه باشه اما همیشه دوست داشتم یه محیطی برای سالمندان درست کنم که دور هم خوش باشن :)فعلا که نمیتونم

نکته بسیار مهمی را اشاره کردید اینده شغلی
و البته نکته زیبای هم در دل دارید تکریم انانی که موی خویش را بر جان خویش سپید کردند

زهرااا
2015-01-16, 23:41
نکته بسیار مهمی را اشاره کردید اینده شغلی
و البته نکته زیبای هم در دل دارید تکریم انانی که موی خویش را بر جان خویش سپید کردند

ممنونم از لطفتون ..

بهمن پور
2015-02-12, 20:28
این سئوال هنوز ادامه دارد ...
لطفا شما هم نظر بدهید