به انجمن سبک زندگی ایرانی اسلامی خوش آمدید

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
    هم کار کاربر طلایی
    صلوات : 6592 دلنوشته : 9
    سلامتی امام زمان
    مورد تشکر: 2,299 مرتبه تشکر شده در 1,632 پست
    دریافت : 0 آپلود : 0
    وبلاگ
    14
    صدای رسا آنلاین نیست.

«اس ام اس تبریک روز زن»

«اس ام اس تبریک روز زن»

ای زن، ای الطاف دستِ حضرتِ پروردگارای تو بهتر از همه هستی، به صد ره آشکارخنده ات چون روشنایِ صبحِ هستی، پر ضیاخنده ات چون دامنِ عرش خدا، مهدِ صفاروزت مبارک

اس ام اس روز زن

روز زن مبارک باد!با دادن یک هدیه خود را یک سال بیمه بدنه و اعصاب کنید

اس ام اس تبریک روز زن

بیشتر مردان موفقیتشان را مدیون زن اولشان هستندو زن دومشان را مدیون موفقیتشان !!!روز زن مبارک

اس ام اس روز زن

افتخار زنان همین بس که روز میلاد برترین گوهر خلقتبانوی بهشت، فاطمه زهرا(س) روز زن نامیده شده است .روز زن مبارک

اس ام اس روز زن

سهم من از زندگی دستان پر مهر تو شدمی ستایم من تو را تا آخر عمر همسرمدر میان اوج تنهایی تو با من مانده ایتا تو باشی من چه غم دارم ز دنیا همسرمروزت مبارک

اس ام اس روز زن

در ثانیه‌های بودنت می‌مانمدر فصل شکست خوردنت می‌مانمیک سال نه ده سال چه فرقی داردتا لحظه دل سپردنت می‌مانم و دوستت دارم . . .

اس ام اس تبریک روز زن

همسر عزیزمهر لحظه در کنار منی عاشقانه تربا قلب عاشق و بدنی عاشقانه تربر التهاب سرخ تنت نقش می زندهر روز طرح پیرهنی عاشقانه تردوستت دارم ، روزت مبارک

اس ام اس روز زن

همسرم ؛ ای که در تاروپود وجودم و در جای جای قلبمحضورت همیشه احساس می شود .تو که گرمی بخش زندگی ام هستی ، همیشه دوستت می دارم .روزت مبارک .

اس ام اس روز زن

مکرر گشته ام از زندگی سیر /بهای کادوی زن شد نفس گیرچرا در روز زن طلا و سکه / ولی روز پدر شرت و عرق گیر !

اس ام اس روز زن

زن، عنصر تابناکی است که زیر بنای فضیلت‌های انسانیو ارزش‌های والای خلیفه‌ا… در جهان است.همسر عزیزم، روز زن بر شما مبارک باد

اس ام اس روز زن

ای زن، ای تصویرِ پاکِ نقش بندِ کایناتای تو را خوانده همه، پیدایی عشق و حیاتاین ودیعه کرده در تو، آفرینشگر که چونپروریدِیم، در تنت از خونِ خود در اندرون

اس ام اس روز زن

یک دهان خواهم به پهنای فلک / تابگویم وصف زن را یک به یکزن مگو دریای راز مرد هاست / مرجع رازو نیازو دردهاستزن چه باشد آشنایی ناشناس / هرزمان پیداشود در یک لباسآسمان آبی چشمان تو مال من است / تا زنم پر در میان آسمانت همسرمهر زمان تا از تمام زندگی خسته شدم / عاشقم کردی به راه زندگانی همسرمروز مبارک ، دوستت دارم

اس ام اس روز زن

زنان تحصیل کرده همسران خوبی از آب در می آیندزیرا برای این که توضیح دهند که چرا غذا شور یا بی مزه شدهواژه های بیشتری در دست دارند !

اس ام اس روز زن

پنهان نمیکنم ز شما ، دوست دارمتاندازه خدا ، به خدا دوست دارمتهرچه از زمین و زمان خسته ام ولیبرون از تمام قید و بندها دوست دارمتروزت مبارک

اس ام اس روز زن

نام تو رازی نوشته بر بال پروانه هاستگلها همه به نام تو مشهورندآیینه های از انعکاس نام تو می خندندو من تنها برای تو می گویمزندگی کن تا زنده بمانمروزت مبارک

اس ام اس روز زن

زن ، روشن ترین افق پیروزی ، پرشکوه ترین اوج موفقیت استبوسه بر دستان پر مهرت میزنم و شکوه بیشتر را برایت آرزو میکنمهمسر عزیزم ، روزت مبارک

اس ام اس روز زن

روز زن، روز نور گرفتن از درخشان ترین خورشید هدایتروز آموختن باغبانی گل های خوشبوی یاس و نرگسبر همه رهروان جاده سعادت مبارک باد . . .

اس ام اس روز زن

میلاد فرخنده و با سعادت اسوه تمام عیار مکارم و قله رفیع فضائلصدیقه کبری ، حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)و هفته ی بزرگداشت مقام زن و روز مادررا به همه مادران تبریک و تهنیت میگوئیم . . .

اس ام اس روز زن

مژده به آقایان :پژو ۴۰۵بدون ایر بگ – بدون کمربندایمنی – آماده آتش سوزی بدون دلیلدوگانه سوز و آماده انفجار- بهترین هدیه برای همسر دلبندتان در روز زن !

اس ام اس روز زن

دو موجود هستی گرامی تر استیکی میهن و دیگرش مادر استستایش کنم زن که او مادر استکه مادر سزاوار زیب و زر استتو ای مادر من نوای میهن منکنم خواب در اغوشت ای سرور من
    ویرایش توسط بهمن پور : 2014-04-30 در ساعت 20:46

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع