به انجمن سبک زندگی ایرانی اسلامی خوش آمدید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13
    هم کار کاربر طلایی
    صلوات : 6592 دلنوشته : 9
    سلامتی امام زمان
    مورد تشکر: 2,299 مرتبه تشکر شده در 1,632 پست
    دریافت : 0 آپلود : 0
    وبلاگ
    14
    صدای رسا آنلاین نیست.
    وقتی با خود فکر میکنم میبینم :
    آنقدر خوب شده اید که وقتی به فینال نرفتید از اعماق وجودمان ناراحت شدیم و هنوز آن ناراحتی در ما موج
    می زند.
    متشکریم برای این همه خوب بودنتان….

هم نشین
    مورد تشکر: 47 مرتبه تشکر شده در 34 پست
    jimak20 آنلاین نیست.
    حیف شد که بازی را به آمریکا واگذار کردیم کاش در برابر سایر تیمها نتیجه نمی گرفتیم اما جلوی این تیم برنده می شدیم!
    به نظر من فشردگی بازیها روی کیفیت بازیها اثر گذاشته بود هنوز خستگی بازی شب قبل در چهره بازکنا موج می زد و باعث می شد افرادی مثل موسوی مصدوم شود.
    اما 4می چیزی از بازیهای درخشان و ارزشهای ما کم نمی کند امیدوارم لیگ جهانی بعد ایران روی سکوی نخست این پیکارها برود.

هم کار کاربر طلایی
    صلوات : 6592 دلنوشته : 9
    سلامتی امام زمان
    مورد تشکر: 2,299 مرتبه تشکر شده در 1,632 پست
    وبلاگ
    14
    صدای رسا آنلاین نیست.
    اسلوبودان کواچ سرمربی تیم والیبال ایران پس از باخت مقابل آمریکا و بازماندن از راه‌یابی به فینال لیگ جهانی، در فلورانس اظهار کرد: بازی بسیار مهمی داشتیم اما قدرش را ندانستیم. خیلی بد بازی کردیم. امروز تیم ایران بدون انرژی بازی کرد. خوب سرویس نزدیم و شکست خوردیم.وی افزود: وقتی در چنین سطحی با تیم آماده‌ای چون آمریکا روبرو می‌شویم کار خیلی سخت می‌شود. اینکه تاکنون چگونه کار کرده‌ایم مهم نیست بلکه عملکرد تیم را در مهم‌ترین بازی تورنمنت قضاوت می‌کنند و ما نباید در چنین مقطعی این‌طور بد بازی کنیم.سرمربی تیم والیبال ایران در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکنان تیم ملی خسته بودند گفت: چنین نیست. بازیکنان تیم ما بعد از بازی دیروز شرایط خوبی داشتند. ما بد بازی کردیم. البته بازیکنان تلاش زیادی کردند اما اشتباهات تکنیکی و تاکتیکی زیادی در زمین داشتیم. من از دست بازیکنانم عصبانی شدم زیرا وقتی که بازیکنانم به تاکتیک‌های مورد نظر من در زمین عمل نکردند واقعاً ناراحت شدم.(ایسنا)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع