به انجمن سبک زندگی ایرانی اسلامی خوش آمدید

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    هم کار کاربر طلایی
    صلوات : 6592 دلنوشته : 9
    سلامتی امام زمان
    مورد تشکر: 2,299 مرتبه تشکر شده در 1,632 پست
    دریافت : 0 آپلود : 0
    وبلاگ
    14
    صدای رسا آنلاین نیست.

برگزاری کنسرت مرتضی پاشایی در رودهن

مرتضی پاشایی که در روزهای پیشین شایعاتی مبتنی بر مرگ او منتشر شده بود با برگزاری کنسرت در رودهن به شایعات پایان خواهد داد.

هفته گذشته بود که برای چندمین بار خبر مرگ مرتضی پاشایی در فضای مجازی دست به دست چرخید و این شایعه هر لحظه به حقیقت نزدیک‌تر می‌شد که محمد علیزاده‌ خبر درگذشت او را تکذیب کرد.

تا کنون این چهارمین بار است که این شایعه مطرح می‌‌شود و شایبه بیمار بودن او دهان به دهان می‌چرخد. اما هر بار این خبر تکذیب شده و به ناراحتی مرتضی پاشایی از درز چنین خبرهایی انجامیده است.

حالا بعد از ماجرای شایعه‌سازی‌های طولانی، پاشایی بعد از حضورش در برنامه نوروزی شبکه ۲ در رودهن به روی صحنه خواهد رفت.

این کنسرت در روز سه شنبه ۲۳ اردبیهشت و در ساعت ۱۸ برگزار خواهد شد و پاشایی از طرفدارانش در رودهن میزبانی خواهد کرد.
    منبع:farsnews.com
    ویرایش توسط بهمن پور : 2014-11-09 در ساعت 10:49

2.  

هم آغاز
    مورد تشکر: 52 مرتبه تشکر شده در 31 پست
    دریافت : 0 آپلود : 0
    نوای دل آنلاین نیست.
    صدای رسای گرامی خبری که گذاشتی از تاریخ گذشته است و قدیمیه!
    جدیدترین خبر در مورد مرتضی پاشایی به شرح زیر است:
    مرتضی پاشایی شامگاه یازده و دوازدهم شهریور ماه 93 در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه رفت و در اواسط برنامه اش و به صورت ناگهانی، پس از اینکه ملودی موسیقی قطعه «روز برفی» نواخته شد، «محمدرضا گلزار» روی صحنه آمد و در بهت حاضران در سالن به همخوانی با پاشایی در این قطعه پرداخت.

حاضرین در سالن که از این غافلگیری شگفت زده شده بودند عمدتا به صورت ایستاده به تشویق و همراهی این دو هنرمند پرداختند و پس از اتمام این همخوانی موج تشویق ها و صدای جیغ و سوت حاضرین به حدی رسید که صدای خواننده و ارکستر کاملا قطع شد و خواننده و گروه فقط با حرکات دست از حاضرین تشکر می کردند.

این روند پنج دقیقه ای طول کشید و همه سالن یکپارچه این دو هنرند را تشویق کردند و ادامه این روند باعث شد ادامه برنامه تا حدودی مختل شود.

در این بین مرتضی پاشایی تشکر ویژه ای از گلزار انجام داد و به شوخی رو به این هنرمند گفت: «رضا دوست خوب من است و حالا به او حسودی ام می شود که انقدر طرفدار دارد و از وقتی روی سن آمده، دیگر کسی من را تحویل نمی گیرد!». وی ادامه داد: «دوستی با رضا از قطعه «جاده یکطرفه» آغاز شد و ادامه داشته و حالا افتخار می کنم که این سوپراستار سینمای ایران روی صحنه اجرای من آمده و از این بابت خوشحالم و از شدت تشویق های شما انرژی و انگیزه فراوانی گرفتم و از شما ممنونم.»

گلزار نیز با تشکر از حاضرین در سالن ازمرتضی پاشایی به عنوان بهترین خواننده پاپ حال حاضر کشور نام برد و ادامه داد:‌ «خوشحالم که امشب در خدمت مردم سرزمین ام بودم. خبرهای داغ جدیدی دارم که به زودی منتشر می شوند و امیدوارم مثل همیشه بتوانم لحظات بکری را در کنار هموطنان ام سپری کنم.»

پس از خروج گلزار از روی سن، صدای تشویق حاضرین در سالن باز هم بالا گرفت و این بار موج تشویق ها «مرتضی پاشایی» و گروهش را مورد خطاب قرار داد تا باعث شوند پاشایی میکروفن را روی سن بگذارد و در برابر حاضرین تعظیم کند و از این تشویق‌های تمام نشدنی، غافلگیر شود.

پاشایی در ادامه قطعات محبوبی چون «جاده یکطرفه»، «ستایش»، «نگران منی» و ... را برای حاضرین در سالن اجرا کرد و برای لحظاتی صحنه را ترک کرد تا گروه و نوازندگانش به اجرای تک نوازی، فضای سالن را عوض کنند. پاشایی در بخش های انتهای برنامه اش نیز مهمانان حاضردر سالن را معرفی کرد و از حاضران خواست به بهترین شکل ممکن آنها را تشویق نمایند.

علی لهراسبی، مهدی احمدوند، شهاب رمضان، زایا سلیمان و ... از جمله چهره هایی بودند که در سالن اجرای برنامه حاضر بودند.

نکته جالب این بخش زمانی بود که پاشایی از مردم خواست برای «علی لهراسبی» دست بزنند و در ادامه رو به همه گفت: «من زندگی کنونی ام را به علی لهراسبی مدیونم. علی کسی بود که من را به زور پیش دکتر برد تا از بیماری ام مطلع شوم و اگر اصرار علی نبود معلوم نبود چه اتفاقی می افتاد.»

این خواننده در ادامه از «مهدی کُرد»، تهیه کننده و مدیربرنامه هایش نیز تشکر کرد و از او به عنوان برادری نام برد که در تمام لحظات سخت در کنارش بوده و لحظه ای او را در شرایط مختلف تنها نگذاشته است.

همچنین پاشایی در یک اقدام شیطنت آمیز این بار در هنگام معرفی اعضای ارکسترش، اسامی آنها را به شکل جالبی و از قصد اشتباه عنوان می کرد و این شوخی باعث می شد اعضای ارکستر هر کدام به جای یکی دیگر از اعضای گروه معرفی شوند!

اجرای برخی قطعات پرطرفدار به خواست مردم حاضر در سالن انتهای این برنامه را تشکیل می داد که این بار با حضور بازیگران و «سیلورمن»‌هایی که اجرای برخی پرفورمنس‌ها را روی صحنه به عهده داشتند، شکل و هیجان قابل توجهی را به خود گرفته بود.

ادمین سایت کاربر طلایی
    صلوات : 4515 دلنوشته : 3
    یا مهدی عجل علی ظهورک
    مورد تشکر: 1,230 مرتبه تشکر شده در 627 پست
    دریافت : 2 آپلود : 1
    وبلاگ
    3
    بهمن پور آنلاین نیست.
    عجب از این همه دقت که هر دو بزرگوار دارین
    یکی بیاد کمک
    .
    .
    .
    .
    شوخی کردم حضورتان گرم هر دو بزرگوار کمکی بزرگ در همدلی و مهربانی در تالار هست . سپاسگزارم
    مشاوره و کارشناسی بیمه عمر و آتیه پاسارگاد - بهمن پور 09306610039 در واتساپ
    بیمه عمر و آتیه پاسارگاد آرامش در زندگی :::... @pasargadbahmanpoor. همین الان..

5. کاربران زیر به خاطر این پست از شما تشکر کرده اند : : نوای دل (2014-09-16)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع