به انجمن سبک زندگی ایرانی اسلامی خوش آمدید

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30

Threaded View

هم کار کاربر طلایی
    صلوات : 6592 دلنوشته : 9
    سلامتی امام زمان
    مورد تشکر: 2,299 مرتبه تشکر شده در 1,632 پست
    دریافت : 0 آپلود : 0
    وبلاگ
    14
    صدای رسا آنلاین نیست.
    داستان خجالت کشیدن از مرتضی پاشایی به زبان مهراب قاسمخانی

مهراب قاسم خانی طنزنویس مشهور سینما و تلویزیون ایران، در یادداشتی که در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد، روایت جالبی از اولین شب آشنایی اش با مرتضی پاشایی که این روزها متاسفانه در بستر بیماری به سر می برد، منتشر کرد که متن آن را اینجا می خوانید:چند ماه پیش یه شب توی مراسمی بودم که یه جوونی با کلاه و عینک آفتابی اومد جلو و با صدای خیلی آرومی ازم پرسید «آقای قاسم خانی اینجا جای کسیه؟» و نشست روی صندلی کناریم.

اواسط مراسم وقتی مجری داشت مهمان ها رو یکی یکی معرفی می کرد، اسم مرتضی پاشایی رو صدا کرد و من ناخودآگاه به اطراف سالن نگاه کردم که ببینمش که یهو همون جوون از جاش بلند شد و برای بقیه دست تکان داد! خیلی خجالت کشیدم از این که نیم ساعت کنارش نشسته بودم و یه کلمه هم باهاش حرف نزدم بودم، چون نشناخته بودمش…

ولی خودش آروم بود. انگار عادت کرده بود که دیگه نشناسنش. احساس کردم که من اولی نبودم… از اون شب دیگه ندیدمش ولی هر هفته به امید خبر بهبودیش مرتضی پاشایی رو گوگل می کنم. دلم میخواد یه بار دیگه این فرصت رو پیدا کنم که کنارش بشینم و کوتاهی اون شبم رو جبران کنم…
    امیدوارم این بیماری نفرت انگیز دست از سرش برداره. امیدوارم این فرصت رو داشته باشم که من برم جلو و ازش بپرسم «آقای پاشایی ینجا جای کسیه؟»

2. کاربران زیر به خاطر این پست از شما تشکر کرده اند : : مریم مرادی (2015-01-10)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع