به انجمن سبک زندگی ایرانی اسلامی خوش آمدید

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    هم آغاز
    مورد تشکر: 69 مرتبه تشکر شده در 36 پست
    دریافت : 0 آپلود : 0
    کیانا آنلاین نیست.

سلام خدا حالت چطوره؟

چيكار مي كني با بي معرفتي ما ها؟

خدا دلم گرفته...! تو زمينت خيلي غريب شدم!... زمين خيلي سرده من يخ زدم….! دلم از سرما مي لرزه..!

خدا دلم گرفته !

درخت ها و گلها هم از زمين خسته شدن… هي بالا ميان ..بالا ميان …تا به تو برسن .... !

امروز داشتم با يه درخت حرف مي زدم… كلي درد دل كرد..! داشت غصه مي خورد مي گفت هر چي تلاش مي كنم از اين بزرگتر نمي شم..! ارزو داشت تا اونجا كه تو هستي رشد

كنه و بزرگ بشه !

درخت بيچاره !فكر مي كرد اينجوري به تو مي رسه ... ! منم يواشكي تو رو نشونش دادم خيلي خوشحال شد ....!كلي جوونه زد!

من هنوز نردبوني كه اون روز بهم دادي كه ازش بيام بالا و ببوسمت رو به هيچ كس نشون ندادم … ! اخه بهم مي خندن ... اخه چشماشون كه نمي تونه محبت رو ببينه ...

چشماشون اينم نمي تونه ببينه چند وقته چقدر خوشكل شدم !

ديگه شعرايي كه برات گفتم رو واسه كسي نمي خونم مي دم فقط مال خودت باشه...!

اي هدهد صبا به سبا مي فرستمت

بنگر كه از كجا به كجا مي فرستمت

مي زارم شب ها كه مياي من دلت بخوابم ..... ! منم برات شعر مي خونم تا تو هم بخوابي...! همش كه نمي شه تو لالايي بگي من بخوابم..........!

اخه چقدر به فكر مايي؟ كمي هم به فكر خودت باش خدا دارم از دستت دلگير مي شم ها؟ همش بيداري كه....! اووووووو مي دوني چند ساله نخوابيدي؟ كه يه موقع ما رو به حال

خودمون نگذاري؟ اخه چقدر با دوست داشتنت ما رو شرمنده مي كني؟ هان؟

مگه چند نفر تو دنيا مي دونن كه چقدر دوستشون داري؟ منم بعد از بيست و يك سال تازه فهميدم ... !گاهي به خودم حسوديم ميشه...!

به خودت قسم معرفت درختا بيشتر از ماست ... ! از تنها قدرت حركتي كه دارن واسه اومدن پيش تو استفاده مي كنن ! خيلي كند پيش مي رن ولي نا اميد نمي شن!

گاهي شرمنده مي شم ... ! با اين قدرتي كه به ما دادي و در مقابل قدرت تو پشيزي نيست چه جوري جو خدايي گرفتيم و مقابل تو ايستاديم خودت كه بهتر مي دوني .... !گاهي

فكر مي كنم ما ها جدا بي جنبه هستيم .... !

تو چه جوري مي دوني و باز اينقدر با اشتياق داستان زندگي تك تك مارو عاشقانه دنبال مي كني؟ اگه خدا نبودي بهت شك مي كردم ...!

خدا اخه همش كه نمي شه تو بياي ديدن من...! تو كه بهتر مي دوني چقدر دوست دارم بيام پيشت .. !

مي دونم دوست داري با دست پر بيام مي دونم منو مي شناسي و مي دوني دست خالي خيلي شرمندت مي شم ...!

تو برام يه جوري معنا مي شي كه نمي تونم توصيف كنم تو همه جا هستي و من عاشق همه چيز و همه كس شدم.....!

واسه درخت تو رشد و در واقع تعالي معنا مي شي....! درختا عاشق جوونه زدنن چون يه قدم به تو نزديك مي شن ....!

چه جوري من عاشق محبت كردن نباشم؟ چه جوري عاشق صداقت ومهربوني و كمك به ديگران نباشم ؟ چه جوري چشم رو تجلياتت ببندم؟ چه جوري دستم رو دراز نكنم وقتي

دستت رو دراز مي كني كه دستمو بگيري؟ وقتي در گوشم كلي شعر مي خوني چه جوري نشنوم ؟....!

چقدر مي شه با صداي پرنده ها رقصيد ...!چه قدر خوبه كه باهام حرف مي زني و دستمو مي گيري و با هام قدم ميزني ...!.

خدا خيلي خوشحالم خيلي خوشحالم ديگه دستت رو رها نمي كنم! ديگه ازت دور نمي شم! ديگه دختر خوبي مي شم!

تو هم قول بده منو ببري پيش خودت ....! همش كه نمي شه تو بياي پيش من...!

! راستي من نفهميدم اون روز كه گفتي انچه دور بود نزديك است منظورت چي بود ولي خوب كه فكر كردم ديدم انچه دور بود نزديك است !

مراقب من باش قربون مهربوني هات برم

عشق همه ي كساني كه دارن از نردبونا شون ميان بالا ببوسنت نگهدارت باشه....!

راستي خدا!

خيلي دوستت دارما!

مجموعه: خواندنیهای دیدنی

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    ویرایش توسط بهمن پور : 2015-01-15 در ساعت 00:27

2. 2 کاربر از کیانا برای این مطلب تشکر کرده اند : مهرگان (2014-12-23),بهمن پور (2014-12-24)
  3.  

هم نشین
    صلوات : 50 دلنوشته : 1
    اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
    مورد تشکر: 94 مرتبه تشکر شده در 59 پست
    مهرگان آنلاین نیست.
    خدای مهربون
    نذار شرمنده مهربونی و محبتت بشم

5. کاربران زیر به خاطر این پست از شما تشکر کرده اند : : کیانا (2014-12-24)
    هم کار کاربر طلایی
    صلوات : 6592 دلنوشته : 9
    سلامتی امام زمان
    مورد تشکر: 2,299 مرتبه تشکر شده در 1,632 پست
    وبلاگ
    14
    صدای رسا آنلاین نیست.
    خدای عزیزم! مرا گفتی از رگ گردن به تو نزدیک ترم!

آخ! چه زیــبـــــا گـفـتـی...

اگر ذره ای از محبتت نباشد زندگانی بر من تمام است.

.........

خدایا بار دگر محبتت را بر من روا دار

دلم برای دوست داشتن های راستین تنگ شده

7. کاربران زیر به خاطر این پست از شما تشکر کرده اند : : بهمن پور (2014-12-25)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)