به انجمن سبک زندگی ایرانی اسلامی خوش آمدید

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 31
    ادمین سایت
    مورد تشکر: 111 مرتبه تشکر شده در 57 پست
    دریافت : 0 آپلود : 0
    مددی آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط صدای رسا نمایش پست ها
    سلام
    شبتون بخیر
    شما لطف دارید
    جا داره همین جا از زحمات شما آقای مددی بعنوان مدیران این مجموعه تشکر کنم
    واقعا خسته نباشید
    سلام و خسته نباشید به شما کاربر عزیز "صدای رسا "
    ممنون از شما بابت حضور گرمتان در سایت..
    امیدوارم سال 94 سالی خوب براتون باشه و همچنان شاهد حضور شما باشیم

2. کاربران زیر به خاطر این پست از شما تشکر کرده اند : : زهرااا (2015-03-25)
    هم آغاز
    مورد تشکر: 7 مرتبه تشکر شده در 3 پست
    Ho3ein آنلاین نیست.

جان خودم چون زیاد دعوتم نمی کنن اینور اونور..اصن با تشریفاتش آشنایی ندارم .!!!!!

[quote=صدای رسا;12706]تصاویر عالی بودند مرسی
    بهارتون مبارک[/quotسلااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااام

4. کاربران زیر به خاطر این پست از شما تشکر کرده اند : : زهرااا (2015-03-25)
    هم کار کاربر طلایی
    صلوات : 6592 دلنوشته : 9
    سلامتی امام زمان
    مورد تشکر: 2,299 مرتبه تشکر شده در 1,632 پست
    وبلاگ
    14
    صدای رسا آنلاین نیست.
    [QUOTE=Ho3ein;12711]
    تصاویر عالی بودند مرسی
    بهارتون مبارک[/quotسلااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااام
    سلام
    قبول زحمت کردید تشریف آورید
    سپاس

6. 2 کاربر از صدای رسا برای این مطلب تشکر کرده اند : مددی (2015-03-19),زهرااا (2015-03-25)
    هم آغاز
    Ho3ein آنلاین نیست.
    سلااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااام
    خب بالاخره مام به یه جشنی دعوت شدیم .........!!
    خدا حقظ کنه باعث و بانیشو .......!!
    دست خالیم هستیم دیگه باید ببخشین .!!
    مدت کمیه تو جمعتون هستیم .اونم بواسطه یه مهربون مجوز پیدا کردیم اینجا باشیم ....
    اگه جلومو نگیرن زیاد حرف میزنم .....!
    پس زودتر تبرکمو بگمو زحمتو کم کنم .!!! شنیدم مسابقه و جایزه مایزه هم در کاره .....!!
    هستم .!!
    پاینده باشین ...
    قربون شما .!!

8. 4 کاربر از Ho3ein برای این مطلب تشکر کرده اند : ARMAN (2015-03-19),مددی (2015-03-19),زهرااا (2015-03-25),صدای رسا (2015-03-19)
    هم کار کاربر طلایی
    صلوات : 6592 دلنوشته : 9
    سلامتی امام زمان
    مورد تشکر: 2,299 مرتبه تشکر شده در 1,632 پست
    وبلاگ
    14
    صدای رسا آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ho3ein نمایش پست ها
    سلااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااام
    خب بالاخره مام به یه جشنی دعوت شدیم .........!!
    خدا حقظ کنه باعث و بانیشو .......!!
    دست خالیم هستیم دیگه باید ببخشین .!!
    مدت کمیه تو جمعتون هستیم .اونم بواسطه یه مهربون مجوز پیدا کردیم اینجا باشیم ....
    اگه جلومو نگیرن زیاد حرف میزنم .....!
    پس زودتر تبرکمو بگمو زحمتو کم کنم .!!! شنیدم مسابقه و جایزه مایزه هم در کاره .....!!
    هستم .!!
    پاینده باشین ...
    قربون شما .!!
    شما همیشه خاطرات زیادی برامون تعریف میکنید
    میشه لطف میند اینجا هم ی خاطره برامون بگید البته اینم بگم که حضورتون از هر چیزی باارزشتره
    خوش اومدید

10. 4 کاربر از صدای رسا برای این مطلب تشکر کرده اند : ARMAN (2015-03-19),مددی (2015-03-19),مریم مرادی (2015-03-20),زهرااا (2015-03-25)
    ادمین سایت کاربر طلایی
    صلوات : 4515 دلنوشته : 3
    یا مهدی عجل علی ظهورک
    مورد تشکر: 1,230 مرتبه تشکر شده در 627 پست
    دریافت : 2 آپلود : 1
    وبلاگ
    3
    بهمن پور آنلاین نیست.
    اما بریم سراغ مسابقه امسال تالار گفتمان بدوح البته رنگ خاصی امسال به خودش گرفته و ان هم بخاطر مجله صوتی و البته مساله مهم مصرف اب در کشور
    این مسابقه با همراهی شرکت ابفای استان البرز برگزار می شود و به پانزده نفر هدیه نفیسی اهدا خواهد شد
    برای جزئیات بیشتر به لینک زیر حتما سر بزنید

مسابقه پیامکی عیدانه
    مشاوره و کارشناسی بیمه عمر و آتیه پاسارگاد - بهمن پور 09306610039 در واتساپ
    بیمه عمر و آتیه پاسارگاد آرامش در زندگی :::... @pasargadbahmanpoor. همین الان..

12. 2 کاربر از بهمن پور برای این مطلب تشکر کرده اند : مددی (2015-03-20),زهرااا (2015-03-25)
    ادمین سایت کاربر طلایی
    صلوات : 4515 دلنوشته : 3
    یا مهدی عجل علی ظهورک
    مورد تشکر: 1,230 مرتبه تشکر شده در 627 پست
    دریافت : 2 آپلود : 1
    وبلاگ
    3
    بهمن پور آنلاین نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط مریم مرادی نمایش پست ها
    سلام
    شب همگی بخیر
    مدت زیادی نیست با تالار گفتمان "بدوح"آشنا شدم ولی در این مدت چیزهای زیادی یاد گرفتم
    صمیمانه از مدیران تالار تشکر میکنم و تولد بدوح را تبرک میگم
    امیدوارم 100 ساله بشه این تالار
    فرصت رو مغتنم میشمارم سال نو رو تبریک میگم
    سال نو بر شما هم با خیر و برکت باشه
    از همراهی شما سپاسگزارم امیدوارم در سال جدید از حضور ارزشمند شما بی بهره نباشیم .
    و چقدر خوب میشه شما هم در پست مطالب مشارکت داشته باشید و از نظرات خودتان دیگران را بی بهره نگذارید
    مشاوره و کارشناسی بیمه عمر و آتیه پاسارگاد - بهمن پور 09306610039 در واتساپ
    بیمه عمر و آتیه پاسارگاد آرامش در زندگی :::... @pasargadbahmanpoor. همین الان..

14. 2 کاربر از بهمن پور برای این مطلب تشکر کرده اند : مددی (2015-03-20),زهرااا (2015-03-25)
    هم آغاز
    صلوات : 4892 دلنوشته : 15
    مورد تشکر: 77 مرتبه تشکر شده در 44 پست
    وبلاگ
    23
    مریم مرادی آنلاین نیست.

16. 3 کاربر از مریم مرادی برای این مطلب تشکر کرده اند : مددی (2015-03-20),زهرااا (2015-03-25),صدای رسا (2015-03-20)
    هم نشین
    مورد تشکر: 38 مرتبه تشکر شده در 29 پست
    وبلاگ
    1
    اسلامی آنلاین نیست.
    میشه لطف میند اینجا هم ی خاطره برامون بگید البته اینم بگم که حضورتون از هر چیزی باارزشتره
    خوش اومدید
    بالاخره خاطره رو کی تعریف کرد؟ کی شنید؟ ما که جیزی نه دیدیم و نه شنیدیم

18. کاربران زیر به خاطر این پست از شما تشکر کرده اند : : حسنعلی ابراهیمی سعید (2015-03-27)
    هم آغاز
    Ho3ein آنلاین نیست.
    خوش اومدید
    سلااااااااااااااااااااااا ااااااااام
    یه روز یه بنده خدای مهربونی دلش واسه ما سوخت ...!! دید همینجور خجسته داریم برای خودمون شیلنگ تخته میندازیم تو این سایتا سرگردونیم ..دست ما رو گرفت و آورد اینجا ..!!
    خب دستش درد نکنه ..یه چرخی تو این فضا زدم ..دیدم نه .! انصافا یه قدمایی برای ملت برداشتن و دارن کارای خیر می کنن .!! راستش هنوز نمی دونم این بدوح یعنی چی .؟ خلاصه چه عبارتیه ..!!!!؟ یه خورده هم اسم نچسبیه ..!! البته با اجازه مدیراش ...!!!!!حالا از همون مهربون می پرسم .!! ولی گفته بودم که می خوام یه خاطره بگم .!!اگه مثل من عمه دارین و دلتون براش تنگ شده ولی مجوز ندارین ببینینش ..!!!!!!!!!!! این خاطره رو بخونین ..!! الهی من قربون اون عمه بشم که اون سال عید نوروز بعد 20 سال از فرنگ اومده بود بچه های دادششو ببینه ولی همینجور چپ و راست به همه ضد حال میزد و همه هم به سینشون میزدن که کی این فولاد زره زبونم لال گورشو گم می کنه و میره .!!حدودا بیست و سه سال پیش بود ... یه چند سالی بود استخدام دولت شده بودم ... یه روز داداشمون ......حسن رو میگم ....!! شما نمیشناسینش .خیلی آقاست ..!! اینجوری بگم از من خیلی بهتره .!!!!!!!!!!منم یواش یواش که اینجا یخم باز بشه میشناسین !!!!!!!!!! خیالتون راحت باشه آزارم به کسی نمی رسه .!! داشتم می گفتم ....: حسن خبر آورد که بیا عمه کبری از آمریکا اومده ..چند روز پیش تبریز و تهران بوده حالام اومده ما ها رو ببینه .!!جونم براتون بگه این عمه خانم رو ما از بچگی ندیده بودیم ولی وصف حالشو از مادرمون زیاد شنیده بودیم که چه زبونی داره ..!!!! ظاهرا صابونش به تن مادر ما خو.رده بود ..... !!!!!!!!!!!!!!!گفتیم : مادرحالا بگو این عمه چه شکلی هست .؟ خوبه ...؟بده .؟؟ زشته .....؟ خوشگله .......؟مهربونه .؟ ناقلاست .....؟ بدجنسه .؟ چیه بالاخره ...!!!! مادرمونم تو تخم چشم ما نیگاه کرد و گفت : فقط اینو بگم بهتون مهربونه ولی امان از دست زبونش ..!!سرتونو درد نیارم ....عمه رو راست از فرودگاه برده بودن خونه خواهر بزرگمون که خونه بزرگی داشت و یه خورده آبرومند بود ....!!!!!!!!!!!!!!!بعد از ظهر همه جمع بودن که منو حسنمونم رفتیم ببینیم این عمه تاریخی رو .!!!!!!!!!! مادرمونم کلاس خودشو حفظ کرده بود و نرفته بود دیدنش .!!!
    وارد حیاط شدیم ....! از همون دور هال و پذیرایی رو دیدم ...!! دیدم روی اون مبل بزرگه سه تا خانم نشستن .! نزدیک و نزدیک شدیم ...کنجکاو بودم که کدومشون همون عمه است ..!!یه تنه به حسنمون زدم و گفتم : حسن عمه کدومه .؟ اونم گفت : منم مثل تو تا حالا ندیدمش !!وارد هال شدیم همینجور که سلام می کردیم تا آخرین لحظه هم تشخیص ندادیم که عمه کدوم یکیه ..!! دیگه لحظه آخری دیدم نفر وسط یه خورده سنش بیشتره و فیگوراتی ..!!!!!!!! راستش از شباهتی که به پدر خدا بیامرزمون داشت فهمیدم اون عمه است ....!! مشخصه اصلیشم همون دماغش بود که خود خود کمپانی بود .!!!!!!!!!!
    سلام کردم .... از زیر عینکش که مثل عینک حانم هاویشام بود .!!یه نگاه معنی دار و عاقل اندر سفیه کرد و اولین ضد حال رو به ما زد .... یعنی بهتره بگم که زد تو برجکمون .!!!!!!!!!می دونین چی گفت : گفت : این کیه ...!!؟ چقدر سیاهه ..!!!خواهرمون فضا رو طبیعی کرد و گفت : عمه جان این حسینمونه ..!!!
    عمه هم گفت : ننه تو رو تو خاکه ذغالا دنیا آوردن ...؟؟ تو که مثل شب می مونی ..!!جان خودم دلم می خواست زمین دهن باز کنه و برم توش از خجالت .!! ولی چند دقیقه بعد یه دستی به سر و صورتمون کشید و شد همون عمه دوست داشتنی که انتظارشو داشتیم ....!!!خدا وکیلی این ساپورتی که الان خیلی مده و تو فرهنگستان زبان فارسی بهش میگن « چسبونک بی حیا » اون موقع از اون شیکاش من پای عمه خانم دیدم .!!خوش تیپ ترین خانوم مجلس بود .!!! خلاصه کنم ..همه نشسته بودن و فقط به دهن عمه خانم نگاه می کردن که در و گوهر ازش بیرون میومد و هر چند لحظه هم به قول ما مشهدیا یکی دو تا قلمبه آبدار نثار مادر ما و داداش خدا بیامرزش می کرد .!!!!!!!! حضرت عباسی خسته شدم ..بذارین یه دون چایی بخورم ..تا قشنگ و دقیق اون فضا و اون سال بیاد جلو چشمم بقیشم براتون تعریف می کنم ..کوچیک شمام هستم .!!! راستی عیدتونم مبارک .!!

20. 2 کاربر از Ho3ein برای این مطلب تشکر کرده اند : حسنعلی ابراهیمی سعید (2015-03-27),صدای رسا (2015-03-28)
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع