به انجمن سبک زندگی ایرانی اسلامی خوش آمدید

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
    هم سایه
    مورد تشکر: 348 مرتبه تشکر شده در 224 پست
    دریافت : 0 آپلود : 0
    ن کیوانپور آنلاین نیست.

تبدیل فرش سنتی به آثار هنری هیپنوتیزم کننده!

هنرمند ساختار معمولی فرش را مجزا نموده و به صورت تصادفی اجزاء آن را در حالی که از هندسه معاصر الهام گرفته، باز چیده است. نتیجه خطوطی هستند که به سادگی هیپنوتزیم کننده اند.

به گزارش معماری نیوز، هنرمند اهل باکو، فیگ احمد، با بازسازی فرش سنتی دست باف، چندین اثر هنری شگفت انگیز خلق نموده است.

هنرمند ساختار معمولی فرش را مجزا نموده و به صورت تصادفی اجزاء آن را در حالی که از هندسه معاصر الهام گرفته، باز چیده است. نتیجه خطوطی هستند که به سادگی هیپنوتزیم کننده اند. مجموعه ای از خطوط نامنظم - برخی از فرم مایعات گرفته شده، برخی مینیمالیستی در حال بروز از الگوهای کلاسیکی هستند که به خوبی تثبیت شده اند.
    ترکیب سنت و مدرنیته از جنبه های کلیدی کار احمد فیگ است. وی در این باره می گوید: "هنر من رو به تحول این مرزهای فراتر از هرگونه شناخت قرار دارد. البته صادقانه بگویم، چیزهایی که در حال حاضر انجام میدهم آنهایی است که همیشه درست و زیبا قلمداد شده اند، من بدون فکر عمل میکنم، این بیان لحظه من است. تغییرات مشابه در جهان امروز هر روز اتفاق می افتد - ایده هایی که برای سال ها تشکیل یافته در یک لحظه تغییر میکند. من فقط آزمایش های جسورانه ای انجام میدهم و آنها را در صحنه هنر عرضه میکنم، اعتماد به من و هنرم بسته به بینش بیننده است".

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده

2. کاربران زیر به خاطر این پست از شما تشکر کرده اند : : احمدی (2015-06-07)
  3.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع